Troje - to jest szaleńswo:-)

Ka... Czuszka?
11-04-2009

Kolejne spotkanie z Woodym, już się nie mogę doczekać, no... normalnie nie wytrzymam. Łapki same niosą do przodu, a mój Pan właśnie teraz se wymyślił, że mnie będzie uczył chodzenia przy nodze. Ech, ten to ma pomysły.
Już prawie dotarłem na łąkę, już prawie go widzę, a w tle tylko "Noga! Noga!". Nic to, dam radę, jeszcze tylko kilka metrów.

Uff, udało się, spuścił mnie ze smyczy, no to zasuwam w prawo, w lewo, wypatruję Woodiego.
I jest, widzę go, on mnie też widzi. A więc tradycyjnie siadam i czekam. I on też siedzi i czeka. Więc ja się kładę. On też się kładzie... i czekamy:)

Ale chwila, chwila... jest tam ktoś jeszcze. Zauważa mnie i zaczyna gonić w moja stronę. No to my z Woodym nie będziemy czekać jak te dwa kołki i też gonimy.
W jedną, w drugą, ale czad, ale prędkość.

Nie powiem, mała, chuda, ale ma parę. Czuszka, bo tak się nazywa, jest mniejsza ode mnie. Na łąkę przychodzi se swoim Panem - Bartkiem. Ma tylko 5 miesięcy i tyle siły do zabawy. Potem się dowiedziałem, że jest to wyżeł węgierski, a to psy myśliwsko - aportujące. Nie wiem, o co chodzi, ale mi się podoba.
A najfajniejsze jest to, że lubi biegać i wcale się nas nie boi. Może ona myśli, że też jest bokserem?

Od razu znaleźliśmy wspólny temat, lubimy patyki. Jak ktoś trzyma kij w ręku, to oboje się szykujemy do biegu i robimy sobie zawody. Teraz to już nieważne, kto pierwszy go złapie, bo i tak niesiemy go wspólnie.
Czuszka regularnie zjawia się na naszej łące. Ostatnio tak daliśmy czadu, że ho ho.
Trochę żeśmy się pogrupowali. Bo ja z Czusią bawiliśmy się w patyczki, a Woody molestował Allorę.
W sumie, to dokładnie nie wiem, co tam jej robił, ale szczęśliwa to raczej nie była.
Już nie mogę się doczekać następnego biegania z Czuszką.

A jak chcecie ją zobaczyć, to tu są zdjęcia, które zrobił Tomek - Pan Woodiego. On też jest fajny, rzuca mi patyki, a kiedy Woody jest niegrzeczny, to na niego krzyczy:)
hihi, a ostatnio to nawet zapiął go na smycz i powiedział, że się nie umie bawić.fot. Tomek Ślusarczyk
www.amote.pl
www.7rally.com

           
           
           
       

Tworzenie stron WWW